Ons team

Ons team

Maak kennis met het team van Velpa, dit team bestaat uit medewerkers die iedere dag vol passie en plezier werken aan de beste verzendoplossingen. We denken met u mee, adviseren en komen samen met u tot de beste oplossing. U kunt contact met ons opnemen voor advies, bestellingen en overige vragen.

Michel Oosterbroek

Michel Oosterbroek

Verkoop
 +31 6 20 70 07 47
 michel.oosterbroek@velpa.nl

Jochem Wendt

Jochem Wendt

Verkoop
 +31 6 10 02 49 44
 jochem.wendt@velpa.nl

Meranda Simons

Meranda Simons

Verkoop
 +31 575 74 32 35
 meranda.simons@velpa.nl

Johannes van Raalte

Johannes van Raalte

Directie
 +31 6 20 70 07 22
 johannes.van.raalte@velpa.nl

Jan Poesse

Jan Poesse

Adviseur
 +31 6 37 03 50 06
 jan.poesse@velpa.nl

Wilco Hofman

Wilco Hofman

Logistiek
  wilco.hofman@velpa.nl

Marcel ter Maat

Marcel ter Maat

Logistiek
  marcel.ter.maat@velpa.nl

Thijs Hofman

Thijs Hofman

Logistiek

Pascal Castermans

Pascal Castermans

Logistiek